• add title
  • add title
  • add title
  • add title

Okulary progresywne

Masz za krótkie ręce ?

Litery stają się zamazane, zwłaszcza gdy światło jest słabe. Aby móc czytać, musisz odsuwać tekst od oczu, wyciągając przed siebie ręce. Brzmi znajomo ? To zjawisko nosi nazwę prezbiopii i dotyka niemalże każdego około 40 roku życia. Jest ono powodowe utratą elastyczności soczewki w oku.

Najpopularniejszym i najczęściej stosowanym sposobem korekcji prezbiopii, są soczewki progresywne, oferujące płynne, bardzo łagodne przejście pomiędzy mocą korekcyjną do dali, a mocą do bliży.

Druga para szkieł progresywnych gratis

Varilux – Najlepszy wybór

Soczewki Varilux, wynalezione w 1959 r. przez Bernarda Maltenaz’a, były pierwszymi okularowymi soczewkami progresywnymi na rynku i stały się wiodącą światową marką. Obecnie są najczęsciej polecanymi soczewkami progresywnymi na świecie.

Gwarancja łatwej adaptacji

Adaptacja do soczewek Varilux® jest bardzo łatwa. Jak przy każdej zmianie – na przykład przy zakupie nowego samochodu – jest potrzebny krótki okres, żeby przyzwyczaić się do Twoich nowych soczewek. Ostatecznie będziesz bardziej zadowolony niż wcześniej, kiedy nie nosiłeś soczewek progresywnych Varilux®. Jeśli jednak nie będziesz odczuwać komfortu widzenia, pomożemy Ci i jeśli to będzie koniecznie, wymienimy Twoje soczewki nieodpłatnie na inne. Jest to unikalna Gwarancja Łatwej Adaptacji Varilux®, która zapewnia Ci 100% satysfakcję z Twoich soczewek!

Varilux S Series

Najnowocześniejsze soczewki progresywne na rynku, zapewniające widzenie bez kompromisów

Zobacz więcej

Varilux Computer

Soczewki Varilux Computer zapewniają widzenie całego miejsca pracy i oferują komfort, pozwalając zachować naturalną, ergonomiczną sylwetkę.

Zobacz więcej

Varilux

Zapewniają wyraźne i ostre widzenie na każdą odległość. Dzięki nim, nosisz tylko jedną parę okularów bez konieczności ich zmiany.

Zobacz więcej

Varilux Road Pilot

Pierwsze soczewki progresywne specjalnie zaprojektowane do jazdy samochodem.

Zobacz więcej