• Promocja Crizal

Okulary progresywne

Masz za krótkie ręce ?

Litery stają się zamazane, zwłaszcza gdy światło jest słabe. Aby móc czytać, musisz odsuwać tekst od oczu, wyciągając przed siebie ręce. Brzmi znajomo ? To zjawisko nosi nazwę prezbiopii i dotyka niemalże każdego około 40 roku życia. Jest ono powodowe utratą elastyczności soczewki w oku.

Najpopularniejszym i najczęściej stosowanym sposobem korekcji prezbiopii, są szkła progresywne, oferujące płynne, bardzo łagodne przejście pomiędzy mocą korekcyjną do dali, a mocą do bliży.

Varilux – Najlepszy wybór

Szkła Varilux, wynalezione w 1959 r. przez Bernarda Maltenaz’a, były pierwszymi okularowymi soczewkami progresywnymi na rynku i stały się wiodącą światową marką. Obecnie są najczęściej polecanymi szkłami progresywnymi na świecie.

Gwarancja łatwej adaptacji

Adaptacja do szkieł Varilux® jest bardzo łatwa. Jak przy każdej zmianie – na przykład przy zakupie nowego samochodu – jest potrzebny krótki okres, żeby przyzwyczaić się do Twoich nowych soczewek. Ostatecznie będziesz bardziej zadowolony niż wcześniej, kiedy nie nosiłeś szkieł progresywnych Varilux®. Jeśli jednak nie będziesz odczuwać komfortu widzenia, pomożemy Ci i jeśli to będzie koniecznie, wymienimy Twojeszkła nieodpłatnie na inne. Jest to unikalna Gwarancja Łatwej Adaptacji Varilux®, która zapewnia Ci 100% satysfakcję z Twoich okularów progresywnych !

Gama produktów

 

Varilux S Series

Najnowocześniejsze szkła progresywne na rynku, zapewniające widzenie bez kompromisów

Zobacz więcej

Varilux

Zapewniają wyraźne i ostre widzenie na każdą odległość. Dzięki nim, nosisz tylko jedną parę okularów bez konieczności ich zmiany.

Zobacz więcej