CYFROWY ŚWIAT BEZ OGRANICZEŃ

Nie wyobrażasz sobie życia bez telefonu, komputera lub innych urządzeń elektronicznych? To zrozumiałe. Jednak kiedy wpatrujesz się w ekran np. komputera, Twoje oczy wymagają szczególnej opieki. Szkła okularowe Eyezen™ skutecznie chronią Twój wzrok, kiedy używasz nowych technologii

A Ty możesz korzystać z cyfrowych urządzeń bez żadnych ograniczeń !

OCHRONA PRZED ŚWIATŁEM NIEBIESKOFIOLETOWYM

Każdy ekran emituje światło niebieskofioletowe, które jest szkodliwe dla wzroku. Wpływa na przemęczenie oczu, ich przedwczesne starzenie i zwiększa ryzyko chorób wzroku. Szkła Eyezen™ nie przepuszczają szkodliwego światła niebieskofioletowego, dzięki czemu Twoje oczy są w pełni bezpieczne. Jednocześnie nie blokują światła niebieskoturkusowego, które jest niezbędne dla prawidłowego przebiegu cyklu życiowego i dobrego samopoczucia.

REDUKCJA ZMĘCZENIA OCZU

Mała czcionka czy intensywne barwy zmuszają oczy do dużego wysiłku. Po krótkim czasie możesz poczuć, że są one zmęczone i suche. Możesz odczuwać też ból głowy, szyi i pleców. Dzięki szkłom Eyezen™ nie doświadczysz żadnych dolegliwości i będziesz mógł bez ograniczeń oddać się swoim cyfrowym pasjom.

NIE ZWLEKAJ I ODWIEDŹ NASZ SALON JESZCZE DZIŚ.

ZNAJDŹ SALON