Okulista – Pruszcz Gdański

Interesuje Cię doświadczony okulista Pruszcz Gdański? Naszą placówkę tworzą najlepsi lekarze okuliści, optycy i optometryści. Zależy nam, by każdy Pacjent w miarę możliwości odzyskał ostrość widzenia. Pomoże w tym badanie wzroku i dobór okularów czy soczewek. 


Godziny przyjęć

LEK. MED. IWONA CHOMICZOKULISTA
Poniedziałek14.30 – 17.00
Środa 14.00 – 17.00
Piątek12.00 – 15.00
LEK. MED. MARIA DOBROWOLSKAOKULISTA
Wtorek12.30 – 17.00
IZABELA FRĄCKOWIAKOPTOMETRYSTA
Czwartek13.00 – 17.00

Cennik

Dobór szkieł okularowych ( dorośli )90 zł / BEZPŁATNE przy zakupie okularów. 
Dobór szkieł okularowych ( dzieci od 6 r.ż. )180 zł / 70 zł przy zakupie okularów.
Konsultacja okulistyczna (dno oka, ciśnienie, recepty etc.)
/ pełne badanie okulistyczne.
180 zł / 70 zł przy zakupie okularów.

Rejestracja telefoniczna

58 682 37 18Doświadczony okulista Pruszcz Gdański 

Jako poradnia okulistyczna Pruszcz Gdański dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Pomoc i rzetelną diagnozę otrzymają osoby dorosłe, jak i dzieci. O zadowolenie małych Pacjentów kompleksowo dba okulista dziecięcy Pruszcz Gdański, który bada dzieci już od 6 roku życia.

O bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów dba zespół specjalistów. Dzięki nowoczesnej bazie diagnostycznej oferowane przez nas usługi medyczne stoją na najwyższym poziomie. W skład zespołu wchodzą doświadczeni lekarze okuliści oraz optometryści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach prowadzonych przez renomowane ośrodki kliniczne w Polsce. Okulistyka jako dziedzina medycyny cały czas się rozwija, dlatego my również stawiamy na rozwój naszych lekarzy, by móc zapewnić najwyższą jakość.

W naszej przychodni okulista Pruszcz Gdański przyjmuje prywatnie. Pozwala to na ustalanie szybkich terminów wizyt, żeby żaden Pacjent nie musiał czekać na pomoc i konsultacje. Dzięki temu utrzymujemy najwyższy standard usług.

Nasze gabinety świadczą kompleksowe usługi

Dobry lekarz okulista i optometrysta Pruszcz Gdański:

  • przeprowadzi kompleksowe badanie wzroku Pruszcz Gdański,
  • wykona badanie dna oka Pruszcz Gdański,
  • zdiagnozuje ewentualne choroby oczu i wskaże sposób ich leczenia.

Nasz optyk pomoże dobrać odpowiednie okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe Gdańsk. Znajdziesz u nas oprawy okularowe wielu renomowanych producentów. Kompetentny optyk doradzi, jakie oprawki będą najlepsze właśnie dla Ciebie. Z naszym optykiem wybór opraw będzie przyjemnością.

Jeżeli interesuje Cię doświadczony okulista lub optometrysta w Pruszczu Gdańskim – zapraszamy do nas. Umów termin wizyty i zbadaj swój wzrok. Wszelkie niezbędne adresy oraz numery telefonów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zobacz również inne nasze lokalizacje i usługi. Wśród nich znajduje się okulista Gdańsk Wrzeszcz i optyk Gdańsk.