Optyk Okulista Gdańsk

Masz problemy ze wzrokiem i czas je zbadać? A może potrzebujesz rutynowej kontroli? Optyk Gdańsk Wrzeszcz pomoże Ci w każdej sytuacji.  Nasz gabinet znajduje się w samym centrum Gdańskiego Wrzeszcza (600 m od Galerii Bałtyckiej i 100 m od GCH Manhattan). Kupisz tutaj okulary, soczewki, a także zbadasz wzrok i dokonasz niezbędnych napraw.

GDAŃSK WRZESZCZ

Adres

Romana Dmowskiego 16
80-408 Gdańsk

GODZINY OTWARCIA

Pon. – Pt.: 10.00 – 18.00
Sob.: Nieczynne

Okuliści - godziny przyjęć

TELEFON

58 341 48 71

Twój optyk w Gdańsku

Zapraszamy do naszego salonu optycznego, który znajduję się w samym centrum Gdańskiego Wrzeszcza ( 600 m. od Galerii Bałtyckiej i 100 m. od GCH Mahattan ). Kupisz tutaj okulary, soczewki, a także zbadasz wzrok i dokonasz niezbędnych napraw.

Salon Optyczny w Gdansku
Optyk Okulary w Gdańsku

Nie widzisz dobrego okulisty? Przyjdź do nas!

Problemy ze wzrokiem mogą pojawić się w każdym wieku. Utrata ostrości widzenia czy zawężenie pola widzenia to tylko dwa objawy, z jakimi często borykają się nasi pacjenci. Na szczęście optyk Gdańsk jest w stanie Ci pomóc. Nasze gabinety są wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny pozwalający na przeprowadzenie wszystkich analiz. U nas wykonasz badanie dna oka Gdańsk, które stanowi podstawę prawidłowej diagnozy i w końcu zobaczysz świat w lepszych barwach!

Różne rodzaje szkieł

W trosce o zdrowie naszych pacjentów przygotowaliśmy różne rodzaje szkieł. Są to okulary korekcyjne Gdańsk najlepszych marek. Oferujemy szkła do pracy przed komputerem z antyrefleksem i specjalną ochroną przed niebieskim światłem. U nas możesz zamówić specjalne modele ze szkłami progresywnymi. Wszystkie soczewki kontaktowe Gdańsk to atestowane produkty, które w znacznym stopniu poprawiają widzenie.

Gdzie są Twoje okulary?

Szukasz okularów, które wydobędą Twoje naturalne piękno? Okulista Pruszcz Gdański i Gdańsk przygotowali rozbudowaną ofertę oprawek w różnych kolorach, stylach i rozmiarach. Dzięki temu każdy znajdzie model idealnie pasujący do kształtu twarzy. Lubisz ciężkie okulary w mocniejszych odcieniach? A może wolisz lekkie i cienkie oprawki, które nadają twarzy lekkości? Niezależnie od tego, jaki rodzaj oprawek preferujesz, u nas znajdziesz swoje okulary! Optyk Wrzeszcz zadba o Twój wzrok i piękny wygląd

Chcesz zadbać o swoje oczy? Zapraszamy do naszych gabinetów! Dobry optyk w Gdańsku kompleksowo zbada Twoje oczy.