Okulista dziecięcy Pruszcz Gdański

Szukasz profesjonalnego wsparcia? A może Twoje dziecko potrzebuje specjalistycznego badania wzroku? Nasz okulista dziecięcy Pruszcz Gdański jest do Twojej dyspozycji. Oferujemy specjalistyczne usługi, w tym badanie dna oka Pruszcz Gdański, pomiar ciśnienia w oku Pruszcz Gdański, a nawet dobór okularów Pruszcz Gdański. Sprawdź naszą ofertę i umów się na wizytę.

W Exclusive RD stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług i przyjazną atmosferę. Wiemy, jak ważne są dbałość o wzrok dziecka. Prawda jest taka, że im wcześniej wykryjemy wady lub wszelkiego rodzaju nieprawidłowości, tym większe mamy szanse na całkowite wyleczenie i poprawę wzroku. Od lat dlatego skupiamy się na oferowaniu profesjonalnych i kompleksowych usług. Mamy świadomość, że potrzeby wzrokowe każdego dziecka są inne. Do naszych pacjentów podchodzimy w sposób indywidualny. Każdego traktujemy z odpowiednią troską. Jeśli szukasz wsparcia, zachęcamy do umówienia się na wizytę u naszego okulisty dziecięcego.

Dobry okulista dziecięcy Pruszcz Gdański

Jesteśmy przekonani, że decydując się na nasz salon optyczny Pruszcz Gdański, wybierasz profesjonalizm, doświadczenie i najwyższe standardy leczenia. Dobry okulista dziecięcy dba o pozytywną atmosferę podczas wykonywania badań. Nasza kadra składa się ze specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Wiemy, że zdrowie Twoich oczu jest najważniejsze, dlatego oferujemy indywidualną opiekę medyczną na każdym etapie leczenia. Z nami Twój maluch może czuć się bezpiecznie. Gwarantujemy, że otrzyma najlepsze możliwe leczenie i konieczne wsparcie.

Nasz okulista Pruszcz Gdański oferuje szerokie spektrum usług, w tym badania różnego typu, a także leczenie chorób oczu oraz korekcję wad wzroku. Sprawdź oferowane przez nas badania okulistyczne Pruszcz Gdański i umów się na spotkanie. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Godziny przyjęć

LEK. MED. IWONA CHOMICZOKULISTA
Poniedziałek14.30 – 17.00
Środa 14.00 – 17.00
Piątek12.00 – 15.00
LEK. MED. MARIA DOBROWOLSKAOKULISTA
Wtorek12.30 – 17.00
IZABELA FRĄCKOWIAKOPTOMETRYSTA
Czwartek13.00 – 17.00

Cennik

Dobór szkieł okularowych ( dorośli )90 zł / BEZPŁATNE przy zakupie okularów. 
Dobór szkieł okularowych ( dzieci od 6 r.ż. )180 zł / 70 zł przy zakupie okularów.
Konsultacja okulistyczna (dno oka, ciśnienie, recepty etc.)
/ pełne badanie okulistyczne.
180 zł / 70 zł przy zakupie okularów.

Rejestracja telefoniczna

58 682 37 18