Okulista dziecięcy Gdańsk

Prawda jest taka, że im szybciej zauważymy i zaczniemy leczyć wady wzroku, tym lepiej. Profesjonalny okulista dziecięcy Gdańsk pomoże Ci w szybki i skuteczny sposób skorygować wady wzroku Twojego dziecka. W tej sytuacji liczą się precyzja, doświadczenie i wiedza. Nasz salon optyczny Gdańsk to gwarancja dobrego wyboru! Oferujemy pełen zakres usług okulistycznych, które obejmują diagnozowanie i leczenie wad wzroku, jak również monitorowanie postępu leczenia. Od lat specjalizujemy się w usługach tego rodzaju. Nasi okuliści i optycy są perfekcyjnie przygotowani do diagnostyki i skutecznego leczenia zaburzeń widzenia u dzieci. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Dobry okulista dziecięcy Gdańsk

Dobry okulista Gdańsk oferuje pomoc tym, którzy potrzebują diagnozy i leczenia problemów ze wzrokiem. Nasz zespół specjalistów ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które codziennie wykorzystujemy w praktyce. Od lat wspieramy i udzielamy pomocy tym, którzy tego potrzebują. Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami, ponieważ bezpieczeństwo dzieci, ich komfort i trafna diagnoza są dla nas najważniejsze.

Oferujemy badanie dna oka Gdańsk, dobór okularów Gdańsk, czy pomiar ciśnienia w oku Gdańsk. Doradzamy i edukujemy rodziców, informując ich o najlepszych metodach leczenia. Udzielamy porad dotyczących profilaktyki i pielęgnacji oczu oraz sposobów dobierania okularów lub soczewek. W naszych salonach stawiamy na przyjazną atmosferę i profesjonalną obsługę. U nas możesz liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu optycznego, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nasz okulista dziecięcy jest do Twojej dyspozycji.

Sprawdź również nasze badania okulistyczne Gdańsk. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy Ci wsparcia. Zobacz naszą ofertę i skorzystaj z naszych usług!

GODZINY PRZYJĘĆ

Lek. med. Jagoda Sarnowska Okulista
Wtorek 15.00 – 17.30
Środa 14.00 – 17.30
Lek. med. Maria Dobrowolska Okulista
Czwartek 13.30 – 17.00
Piątek 13.30 – 17.30

CENNIK

Dobór szkieł okularowych ( dorośli ) 90 zł / BEZPŁATNE przy zakupie okularów. 
Dobór szkieł okularowych ( dzieci od 7 r.ż. ) 180 zł / 70 zł przy zakupie okularów.
Konsultacja okulistyczna (dno oka, ciśnienie, recepty, diagnostyka chorób) 180 zł

zADZWOŃ I ZAREZERWUJ TERMIN BADANIA

58 341 48 71

(Kliknij, aby połączyć)

Okulista Badanie wzroku

łatwy dojazd - znajdujemy się w centrum wrzeszcza

Romana Dmowskiego 16, Gdańsk.

opinie klientów