Badania okulistyczne Pruszcz Gdański

Niepokoją Cię kłopoty z ostrością wzroku? Widzisz przed oczami plamki? Badania okulistyczne Pruszcz Gdański to okazja do przeprowadzenia diagnostyki i sprawdzenia, czy z oczami jest wszystko w porządku. Spędzanie dużej ilości czasu przed komputerem, z telefonem w ręku, naturalne starzenie się oczu, mogą objawiać się problemami z widzeniem, suchością oka i innymi dolegliwościami. Ich wczesne zdiagnozowanie poprawi nasz komfort życia, ale i często zatrzyma rozwój choroby.

Po zaobserwowaniu pierwszych objawów dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonych lekarzy okulistów i optometrystów. Dlatego Exclusive RD salon optyczny Gdańsk zaprasza na:

Konsultacja okulistyczna w Pruszczu Gdańskim obejmuje bezinwazyjne badanie pozwalające wykryć poważne schorzenia narządu wzroku. Jednocześnie proponujemy również badania optometryczne w Pruszczu Gdańskim, dzięki którym dobierzesz dla siebie szkła do okularów korekcyjnych.

Godziny przyjęć

LEK. MED. IWONA CHOMICZOKULISTA
Poniedziałek14.30 – 17.00
Środa 14.00 – 17.00
Piątek12.00 – 15.00
LEK. MED. MARIA DOBROWOLSKAOKULISTA
Wtorek12.30 – 17.00
IZABELA FRĄCKOWIAKOPTOMETRYSTA
Czwartek13.00 – 17.00

Cennik

Dobór szkieł okularowych ( dorośli )70 zł / BEZPŁATNE przy zakupie okularów. 
Dobór szkieł okularowych ( dzieci od 6 r.ż. )130 zł / 60 zł przy zakupie okularów.
Konsultacja okulistyczna (dno oka, ciśnienie, recepty etc.)130 zł
Dobór szkieł okularowych + konsultacja130 zł / 60 zł przy zakupie okularów.

Rejestracja telefoniczna

58 682 37 18


Pełna diagnostyka chorób oczu Pruszcz Gdański – zadbaj z nami o ostrość widzenia!

Diagnostyka oka obejmuje ocenę stanu powiek, spojówki i rogówki, jakości filmu łzowego, stanu tęczówki, źrenicy czy soczewki wewnątrzgałkowej. Badania są nieinwazyjne, bezbolesne i trwają zwykle tylko kilka minut.

Dlaczego warto nas odwiedzić i poddać się badaniu? Diagnostyka chorób oczu Pruszcz Gdański to szansa na wczesne wykrycie i skuteczne leczenie między innymi:

  • zespołu suchego oka,
  • zaćmy,
  • jaskry,
  • zmian na powiekach (jęczmienia, stanów zapalnych),
  • zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem,
  • retinopatii cukrzycowej, miażdżycy, nadciśnienia,
  • odklejenia siatkówki,
  • nowotworów narządu wzroku.

Badania diagnostyczne chorób oczu w Pruszczu Gdańskim pozwalają znaleźć przyczynę problemów z zaburzoną ostrością widzenia, bólami głowy, zawrotami, są niezbędne, jeśli cierpisz na choroby naczyniowe, doświadczasz problemów z równowagą. To też sposób na wczesne wykrycie chorób, których pierwsze objawy widać właśnie w narządzie wzorku. Zapraszamy do naszego salonu i skorzystania z szeregu usług związanych z poprawą jakości i ostrości widzenia.