Okulista – Gdańsk Wrzeszcz

Dobry okulista w Gdańsku to ktoś, kogo obecnie szukasz ? Zobacz więc ofertę gabinetu okulistycznego Exclusive RD! Prywatne badanie wzroku w naszym gabinecie w Gdańsku Wrzeszczu nie wymaga skierowania.

Oferujemy zarówno badania okulistyczne, jak i optometryczne osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci od 7 roku życia. Okulista w Gdańsku Wrzeszczu podczas badania posługuje się wysokiej jakości sprzętem medycznym. Z jego pomocą może przeprowadzić m.in.:

W naszym gabinecie możesz liczyć na pełny profesjonalizm! Każdy okulista i optometrysta w Gdańsku Wrzeszczu bierze udział w konferencjach organizowanych przez cenione ośrodki kliniczne w Polsce.

GODZINY PRZYJĘĆ

Lek. med. Jagoda Sarnowska Okulista
Wtorek 15.00 – 17.30
Środa 14.00 – 17.30
Lek. med. Maria Dobrowolska Okulista
Czwartek 13.30 – 17.00
Piątek 13.30 – 17.30

CENNIK

Dobór szkieł okularowych ( dorośli ) 70 zł / BEZPŁATNE przy zakupie okularów. 
Dobór szkieł okularowych ( dzieci od 7 r.ż. ) 130 zł / 60 zł przy zakupie okularów.
Konsultacja okulistyczna (dno oka, ciśnienie, recepty, diagnostyka chorób) 120 zł
Dobór szkieł okularowych + konsultacja 130 zł / 60 zł przy zakupie okularów.

zADZWOŃ I ZAREZERWUJ TERMIN BADANIA

58 341 48 71

(Kliknij, aby połączyć)

Okulista Badanie wzroku

łatwy dojazd - znajdujemy się w centrum wrzeszcza

Romana Dmowskiego 16, Gdańsk.

opinie klientów

badanie wzroku gdańsk wrzeszcz

Osoby dorosłe zapraszamy na badanie wzroku w Gdańsku Wrzeszczu przynajmniej raz na dwa lata. Takie regularne wizyty to najlepszy sposób na to, by ewentualne problemy ze wzrokiem nie uległy pogłębieniu. Nasza poradnia okulistyczna w Gdańsku pozwoli profesjonalne kontrolować kondycję oczu. Po ukończeniu 40 roku życia niestety rośnie ryzyko wystąpienia jaskry. W związku z tym warto udać się do okulisty w Gdańsku i wykonać badanie raz w roku. Tym bardziej że rozwijające się choroby oczu długo mogą nie dawać o sobie znać. Wzrok dzieci i młodzieży również warto regularnie badać. Choćby ze względu na to, że wpatrywanie się w ekran smartfonów nie służy dobrze kondycji oczu. Jeśli więc okulista dziecięcy w Gdańsku to osoba, której szukasz, zapraszamy do naszej poradni.

Dokładne badania okulistyczne stanowią oczywiście konieczność przed wyborem właściwych szkieł korekcyjnych. W naszym gabinecie możesz liczyć na pełny profesjonalizm! Bez zaangażowania specjalistów w swój rozwój zawodowy i pomoc pacjentom właściwy dobór okularów w Gdańsku nie byłby możliwy.

Bez względu na to, czy interesują Cię badania dna oka w Gdańsku, czy może diagnostyka chorób oczu w Gdańsku, polecamy usługi naszych specjalistów. Exclusive RD to nie tylko poradnia okulistyczna, lecz także salon optyczny w Gdańsku – miejsce, gdzie możesz liczyć na ogromny wybór oprawek i szkieł okularowych.