Okulista – Gdańsk Wrzeszcz

Doskwierają Ci problemy ze wzrokiem? Okulista Gdańsk dobierze odpowiednie leczenie. Odwiedź nasz salon optyczny Gdańsk i sprawdź, czy z Twoim wzrokiem wszystko w porządku. Prywatne badanie wzroku w naszym gabinecie w Gdańsku Wrzeszczu nie wymaga skierowania.

Okulista Gdańsk — co leczymy?

Poradnia okulistyczna Gdańsk oferuje zarówno badania okulistyczne, jak i optometryczne osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci od 7 roku życia. Okuliści w Gdańsku Wrzeszczu podczas badania posługują się wysokiej jakości sprzętem medycznym. Dzięki temu, centrum okulistyczne Gdańsk zapewnia:

W naszym gabinecie możesz liczyć na pełny profesjonalizm! Każdy nasz okulista i optometrysta Gdańsk bierze udział w konferencjach organizowanych przez cenione ośrodki kliniczne w Polsce.

GODZINY PRZYJĘĆ

Lek. med. Jagoda Sarnowska Okulista
Wtorek 15.00 – 17.30
Środa 15.00 – 17.30
Lek. med. Maria Dobrowolska Okulista
Czwartek 13.30 – 17.00
Piątek 13.30 – 17.00

CENNIK

Dobór szkieł okularowych ( dorośli ) 90 zł / BEZPŁATNE przy zakupie okularów. 
Dobór szkieł okularowych ( dzieci od 7 r.ż. ) 180 zł / 70 zł przy zakupie okularów.
Konsultacja okulistyczna (dno oka, ciśnienie, recepty, diagnostyka chorób) 180 zł

zADZWOŃ I ZAREZERWUJ TERMIN BADANIA

58 341 48 71

(Kliknij, aby połączyć)

Okulista Badanie wzroku

łatwy dojazd - znajdujemy się w centrum wrzeszcza

Romana Dmowskiego 16, Gdańsk.

opinie klientów

badanie wzroku gdańsk wrzeszcz

Okulista Gdańsk – wskazania

Osoby dorosłe zapraszamy na badanie wzroku Gdańsk Wrzeszcz przynajmniej raz na dwa lata. Takie regularne wizyty to najlepszy sposób na to, by ewentualne problemy ze wzrokiem nie uległy pogłębieniu. Nasza poradnia okulistyczna w Gdańsku pozwoli profesjonalne kontrolować kondycję oczu. Po ukończeniu 40 roku życia rośnie ryzyko wystąpienia jaskry. Profilaktyczne badanie wzroku Gdańsk pomoże ustrzec się przed groźnymi schorzeniami. Tym bardziej że rozwijające się choroby oczu długo mogą nie dawać o sobie znać.

Warto zadbać także o wzrok dzieci i młodzieży. Choćby ze względu na to, że wpatrywanie się w ekran smartfonów nie służy dobrze kondycji oczu. Jeśli chcesz sprawdzić, czy z narządem widzenia Twojej pociechy wszystko w porządku, nasz okulista dziecięcy Gdańsk rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Okulista Gdańsk – cennik

Dokładne badania okulistyczne stanowią oczywiście konieczność przed wyborem właściwych szkieł korekcyjnych. W naszym gabinecie możesz liczyć na pełny profesjonalizm! Bez zaangażowania specjalistów w swój rozwój zawodowy i pomoc pacjentom właściwy dobór okularów w Gdańsku nie byłby możliwy. Cena badania wzroku Gdańsk, w naszym salonie optycznym jest konkurencyjna w stosunku do prywatnych usług lekarskich. Warto również, że dokładny cennik jest na bieżąco aktualizowany na naszej stronie internetowej.

Badanie wzroku Gdańsk – jak się umówić?

Bez względu na to, czy interesują Cię badania dna oka w Gdańsku, czy może diagnostyka chorób oczu w Gdańsku, polecamy usługi naszych specjalistów. Exclusive RD to nie tylko poradnia okulistyczna, lecz także salon optyczny w Gdańsku – miejsce, gdzie możesz liczyć na ogromny wybór oprawek i szkieł okularowych. U nas, nie musisz umawiać się na badanie wzroku, jeśli jednak chcesz mieć pewność, że okulista Gdańsk będzie na Ciebie czekać w określonym terminie, zadzwoń i poinformuj nas o chęci przebadania wzroku.

Zauważyłeś, że Twój wzrok się pogorszył? A może praca przy komputerze powoduje u Ciebie suchość gałek ocznych? Okulista Gdańsk Wrzeszcz pomoże Ci w każdej z tych sytuacji. Nie lekceważ problemów ze wzrokiem, przebadaj się, zanim będzie za późno.