Badania okulistyczne Gdańsk

Proponowana przez nas konsultacja okulistyczna Gdańsk to idealne rozwiązanie dla osób, które podejrzewają u siebie wadę wzroku. Diagnostyka chorób oczu Gdańsk przeprowadzana jest wyłącznie przez profesjonalistów, którzy doskonale orientują się w tej dziedzinie. Uczestniczą oni bowiem w wielu specjalistycznych konferencjach, dzięki czemu mają okazję nieustannie poszerzać swoją wiedzę.

Badania optometryczne Gdańsk wykonywane są bez konieczności przedstawiania skierowania. Posiadamy na miejscu profesjonalny sprzęt, za pomocą którego możemy wykonać wiele niezbędnych badań. Diagnostyka oka obejmuje między innymi badania dna oka Gdańsk, badanie ostrości wzroku, a także bezdotykowy pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego.

GODZINY PRZYJĘĆ

Lek. med. Jagoda Sarnowska Okulista
Wtorek 15.00 – 17.30
Środa 15.00 – 17.30
Lek. med. Maria Dobrowolska Okulista
Czwartek 13.30 – 17.00
Piątek 13.30 – 17.00

CENNIK

Dobór szkieł okularowych ( dorośli ) 90 zł / BEZPŁATNE przy zakupie okularów. 
Dobór szkieł okularowych ( dzieci od 7 r.ż. ) 180 zł / 70 zł przy zakupie okularów.
Konsultacja okulistyczna (dno oka, ciśnienie, recepty, diagnostyka chorób) 180 zł

zADZWOŃ I ZAREZERWUJ TERMIN BADANIA

58 341 48 71

(Kliknij, aby połączyć)

Okulista Badanie wzroku

Badania okulistyczne Gdańsk

Pełna diagnostyka chorób oczu w Gdańsku wykonywana jest praktycznie od ręki. Pacjent nie musi zatem oczekiwać wiele tygodni na konsultację ze specjalistą. Badania diagnostyczne chorób oczu Gdańsk umożliwiają również dobranie odpowiednich do wady wzroku okularów.

Nasz salon optyczny Gdańsk posiada w swoim asortymencie doskonale dopasowane szkła okularowe, które sprowadzane są bezpośrednio od cenionych na całym świecie producentów. Oferujemy takie marki, jak Essilor, Hoya czy JZO.

W naszym sklepie możliwy jest również dobór okularów Gdańsk. Są one dobierane nie tylko pod względem posiadanej przez klienta wady wzroku czy schorzenia, ale również pod kątem estetycznym! Posiadamy w asortymencie szkła korekcyjne, fotochromowe, przeciwsłoneczne, a także okulary do samochodu czy do komputera!

Wiele osób wykonuje obecnie pracę zdalną, której częścią jest siedzenie przed ekranem przez wiele godzin. Odpowiednio dobrane okulary, które przeznaczone są właśnie do pracy przed komputerem, mogą przynieść ulgę zmęczonym oczom. Korzystanie z nich sprawia, że narząd wzroku nie jest aż tak narażony na nieustanny kontakt ze światłem monitora, które może prowadzić do zmęczenia oczu, a nawet – w niektórych przypadkach do pogorszenia ich stanu.

W naszej ofercie dostępne są również szkła, które kontrolują krótkowzroczność u dzieci. Dbanie o wzrok już od najmłodszych lat z pewnością zaowocuje doskonałym wzrokiem w przyszłości i pozwoli uniknąć długotrwałego leczenia czy konieczności noszenia silnych okularów.

Nasza poradnia okulistyczna chętnie pomoże każdemu klientowi w wyborze najlepszych okularów. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, a z naszej oferty skorzystało już wielu zadowolonych klientów! Sprawdź, w jak prosty sposób Twoja wada wzroku może być zdiagnozowana i jak szybko jesteśmy dobrać dla Ciebie takie okulary, które poprawią widzenie i będą równocześnie prezentowały się bardzo stylowo.

łatwy dojazd - znajdujemy się w centrum wrzeszcza

Romana Dmowskiego 16, Gdańsk.

opinie klientów