Dobór okularów Pruszcz Gdański

Kompleksowy dobór okularów Pruszcz Gdański — wybierz swoje idealne oprawki

Wady wzroku to w dzisiejszych czasach całkowicie normalna sprawa. Jeśli szkła kontaktowe nie są dla Ciebie, zapraszamy na dobór okularów Pruszcz Gdański. Mamy świadomość, że wybierając oprawki, zwraca się uwagę na walory estetyczne, dlatego proponujemy niezwykle szeroki wybór produktów. Znajdziesz u nas zarówno delikatne, druciane warianty, jak i klasyczne propozycje. Dobór szkieł korekcyjnych, na jaki może liczyć Pruszcz Gdański, to precyzyjne pomiary optyczne, które zapewnią Ci idealną jakość widzenia.

Pomożemy Ci też dobrać oprawki oddające Twoją osobowość, wyczucie mody i styl życia. Przede wszystkim oferujemy dobór okularów idealnie do Twojego kształtu twarzy. W naszej pracy kierujemy się zasadami, by kierować się trendami, ale tylko tymi, które wpasują się w Twoją wizję. Dlatego też zapraszamy na indywidualny dobór okularów w Pruszczu Gdańskim. Znajdziesz u nas oprawki od znanych producentów kreujących trendy modowe, lecz także wersje budżetowe o wysokiej jakości. Dobór okularów w naszym salonie to szeroki wybór wzorów, kształtów i kolorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. U nas możliwy jest także system płatności ratalnych, dzięki czemu nie nadwyrężysz swojego budżetu.

Godziny przyjęć

LEK. MED. IWONA CHOMICZOKULISTA
Poniedziałek14.30 – 17.00
Środa 14.00 – 17.00
Piątek12.00 – 15.00
LEK. MED. MARIA DOBROWOLSKAOKULISTA
Wtorek12.30 – 17.00
IZABELA FRĄCKOWIAKOPTOMETRYSTA
Czwartek13.00 – 17.00

Cennik

Dobór szkieł okularowych ( dorośli )90 zł / BEZPŁATNE przy zakupie okularów. 
Dobór szkieł okularowych ( dzieci od 6 r.ż. )180 zł / 70 zł przy zakupie okularów.
Konsultacja okulistyczna (dno oka, ciśnienie, recepty etc.)
/ pełne badanie okulistyczne.
180 zł / 70 zł przy zakupie okularów.

Rejestracja telefoniczna

58 682 37 18


Dobór szkieł korekcyjnych Pruszcz Gdański — wzrok ostry jak nigdy dotąd

Dobór szkieł okularowych Pruszcz Gdański to usługa, na którą decydują się osoby borykające się z takimi wadami wzroku, jak:

  • krótkowzroczność,

  • dalekowzroczność,

  • astygmatyzm.

W zależności od schorzenia oraz stanu Twojego wzroku użyjemy takich soczewek, które wyraźnie poprawią komfort widzenia. Exclusive RD to dobór korekcyjnych szkieł okularowych dla mieszkańców Pruszcza Gdańskiego spośród najbardziej zaawansowanych technologii optycznych. Proponujemy soczewki:

  • korekcyjne,

  • do komputera, czy samochodu,

  • fotochromowe,

  • przeciwsłoneczne.

Dobór okularów w naszej placówce w Pruszczu Gdańskim, to tylko jedna z wielu usług, które są u nas dostępne. Przeprowadzamy także badania wzroku oraz precyzyjne pomiary optyczne, dzięki którym dowiesz się, w jakim stanie jest Twoje zdrowie okulistyczne. Salon Exclusive RD to także:

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego punktu w Trójmieście. Profesjonalny salon optyczny Gdańsk to nie mniej szeroki wybór oprawek i równie wykwalifikowani specjaliści. Z nami dobieranie okularów w Pruszczu Gdańskim nigdy nie było prostsze!