Eyezen

Okulary do komputera z filtrem ochronnym eyezen

CYFROWY ŚWIAT BEZ OGRANICZEŃ

Nie wyobrażasz sobie życia bez telefonu, komputera lub innych urządzeń elektronicznych ? To zrozumiałe. Jednak kiedy wpatrujesz się w ekran np. komputera, Twoje oczy wymagają szczególnej opieki. Szkła okularowe Eyezen™ skutecznie chronią Twój wzrok, kiedy używasz nowych technologii

A Ty możesz korzystać z cyfrowych urządzeń bez żadnych ograniczeń !

OCHRONA PRZED NIEBIESKIM ŚWIATŁEM

Każdy ekran emituje niebieskie światło, które jest szkodliwe dla wzroku. Wpływa na przemęczenie oczu, ich przedwczesne starzenie i zwiększa ryzyko chorób wzroku. Szkła Eyezen™ nie przepuszczają szkodliwego światła niebieskiego, dzięki czemu Twoje oczy są w pełni bezpieczne. Jednocześnie nie blokują światła niebieskoturkusowego, które jest niezbędne dla prawidłowego przebiegu cyklu życiowego i dobrego samopoczucia.

REDUKCJA ZMĘCZENIA OCZU

Mała czcionka czy intensywne barwy zmuszają oczy do dużego wysiłku. Po krótkim czasie możesz poczuć, że są one zmęczone i suche. Możesz odczuwać też ból głowy, szyi i pleców. Dzięki szkłom Eyezen™ nie doświadczysz żadnych dolegliwości i będziesz mógł bez ograniczeń oddać się swoim cyfrowym pasjom.

Dostępne w atrakcyjnej cenie 578 399 zł / para

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 399 zł

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest Essilor International (przedstawiciel: Essilor Polonia Sp.z o.o.)