Eyezen – Okulary do komputera 

Okulary do komputera z filtrem ochronnym eyezen

CYFROWY ŚWIAT BEZ OGRANICZEŃ

Okulary do komputera Gdańsk to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób pracujących przed komputerem. A może nie wyobrażasz sobie życia bez telefonu, komputera lub innych urządzeń elektronicznych ? To zrozumiałe. Jednak kiedy wpatrujesz się w ekran np. komputera, Twoje oczy wymagają szczególnej opieki. Szkła okularowe Eyezen™ skutecznie chronią Twój wzrok, kiedy używasz nowych technologii. A Ty możesz korzystać z cyfrowych urządzeń bez żadnych ograniczeń !

Dlaczego okulary do komputera są ważne?

Nie da się ukryć, że sprzęty elektroniczne zdominowały nasze życie. Mało kto jest w stanie bez nich funkcjonować. I nic w tym dziwnego, w końcu znacznie ułatwiają codzienne czynności. Jednak oprócz niezaprzeczalnych zalet, niosą też pewne ryzyko. Tak jest w przypadku komputerów i telefonów. Wielogodzinne wpatrywanie się w ekrany może mieć negatywny wpływ na wzrok. Dlatego optyk Gdańsk przygotował specjalną ofertę okularów do komputera.

Nowoczesne okulary do pracy przy komputerze Gdańsk chronią wzrok dzieci i dorosłych. Nie musisz mieć wady wzroku, by zadbać o własne oczy. Nawet przy zdrowych narządach wzroku warto zainwestować w okulary zerówki do komputera. Podczas wpatrywania się w monitor rzadziej mrugamy, co wpływa na szybsze wysychanie gałek ocznych. Rozwija się wtedy tzw. zespół suchego oka.

To nie wszystkie dolegliwości, jakie może powodować zbyt długie wpatrywanie się w ekrany komputerów i smartfonów. Większość użytkowników, którzy spędzają zbyt dużo czasu przed komputerem, narzeka na bóle głowy. Dlatego okulary ochronne do komputera sprzedawane w Gdańsku to już konieczność.

OCHRONA PRZED NIEBIESKIM ŚWIATŁEM

Każdy ekran emituje niebieskie światło, które jest szkodliwe dla wzroku. Wpływa ono na przemęczenie oczu, ich przedwczesne starzenie i zwiększa ryzyko chorób wzroku. Rozwiązaniem, które chroni przed szkodliwym działaniem światła, są szkła Eyezen™. Te nowoczesne soczewki nie przepuszczają szkodliwego światła niebiesko-turkusowego, dzięki czemu Twoje oczy są w pełni bezpieczne. Jednocześnie nie blokują światła niebieskiego, które jest niezbędne dla prawidłowego przebiegu cyklu życiowego i dobrego samopoczucia. Takie okulary korekcyjne Gdańsk to zatem rozwiązanie wielu problemów osób, które pracują lub uczą się i korzystają z ekranów różnego typu.

REDUKCJA ZMĘCZENIA OCZU

Mała czcionka czy intensywne barwy zmuszają oczy do dużego wysiłku. Po krótkim czasie możesz poczuć, że są one zmęczone i suche. Do tego dochodzą częste bóle głowy, szyi i pleców. Dzięki Eyezen™ nie doświadczysz żadnych dolegliwości i będziesz mógł bez ograniczeń oddać się swoim cyfrowym pasjom. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób dorosłych oraz młodzieży, które coraz więcej czasu spędzają przed monitorami.

Dostępne w atrakcyjnej cenie 578 399 zł / para

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 399 zł

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Producentem reklamowanych soczewek korekcyjnych jest Essilor International (przedstawiciel: Essilor Polonia Sp.z o.o.)

Jak dbamy o wzrok Pacjentów? 

Aby kompleksowo zadbać o wzrok naszych Pacjentów, oferujemy okulary z antyrefleksem w salonie w Gdańsku i Pruszczu Gdańskim. Dysponujemy modelami damskimi, męskimi i dziecięcymi. Mamy szeroki wybór oprawek, dzięki czemu każdy znajdzie model idealnie dopasowany do kształtu twarzy. Zanim odbierzesz swoje wymarzone okulary komputerowe, sprawdzimy Twoje oczy. U nas zrobisz badanie dna oka Gdańsk. Dopiero wnikliwe analizy przeprowadzone przez specjalistów sprawią, że Twoje soczewki kontaktowe Gdańsk spełnią wszystkie swoje zadania. 

Nie czekaj, aż Twoje oczy będą w bardzo złym stanie. Zadbaj o nie już dziś. Pomoże Ci w tym okulista Pruszcz Gdański i Gdańsk.