Dobór okularów Gdańsk

Profesjonalny dobór okularów w Gdańsku – szeroki wybór opraw okularowych

Nasz bogato wyposażony salon optyczny w Gdańsku zapewnia indywidualny dobór okularów Klientom w każdym wieku. Przeprowadzamy precyzyjne pomiary optyczne, dzięki czemu oprawy i szkła tworzą spójną całość, a Ty możesz cieszyć się komfortem i lepszym widzeniem.

W skład naszego zróżnicowanego asortymentu wchodzą zarówno klasyczne, jak i nowoczesne oprawy okularowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poza funkcją praktyczną, oprawy pełnią również rolę ozdobną. Z tego względu nasi wykwalifikowani optycy dbają o to, aby dobrać oprawy, które będą perfekcyjnie dopasowanie do twarzy, stylu życia i osobowości Klienta. Oferujemy oprawy o różnych kształtach, kolorach i wzorach. Znajdziesz tu modele opraw okularowych renomowanych producentów w bardzo korzystnych cenach. Warto dodać, że w naszym salonie istnieje również możliwość płatności w systemie ratalnym. Możesz więc spełnić marzenie o pięknych okularach, bez nadwyrężania domowych finansów.

Pamiętaj, że zakup okularów korekcyjnych zawsze powinno poprzedzać badanie lub konsultacja okulistyczna!

GODZINY PRZYJĘĆ

Lek. med. Jagoda Sarnowska Okulista
Wtorek 15.00 – 17.30
Środa 15.00 – 17.30
Lek. med. Maria Dobrowolska Okulista
Czwartek 13.30 – 17.00
Piątek 13.30 – 17.00

CENNIK

Dobór szkieł okularowych ( dorośli ) 70 zł / BEZPŁATNE przy zakupie okularów. 
Dobór szkieł okularowych ( dzieci od 7 r.ż. ) 130 zł / 60 zł przy zakupie okularów.
Konsultacja okulistyczna (dno oka, ciśnienie, recepty, diagnostyka chorób) 130 zł
Dobór szkieł okularowych + konsultacja 130 zł / 60 zł przy zakupie okularów.

zADZWOŃ I ZAREZERWUJ TERMIN BADANIA

58 341 48 71

(Kliknij, aby połączyć)

Okulista Badanie wzroku

Dobór szkieł korekcyjnych w Gdańsku – zaufaj naszym specjalistom

Wiedz, że dobór opraw okularowych to tylko część naszej zróżnicowanej oferty. Proponujemy odwiedzającym nas osobom także profesjonalny dobór szkieł korekcyjnych w Gdańsku. Powinieneś skorzystać z naszych usług m.in. jeśli masz stwierdzone następujące wady wzroku:

  • krótkowzroczność,

  • dalekowzroczność,

  • astygmatyzm.

Decydując się na dobór szkieł okularowych w Gdańsku, możesz liczyć na profesjonalną i miłą obsługę naszego personelu. Dołożymy wszelkich starań, aby wybrane szkła poprawiły Twój komfort codziennego funkcjonowania, a oprawy okularowe były wygodne w użytkowaniu i idealnie pasowały do kształtu Twojej twarzy.

Oddaj się w ręce dyplomowanego optyka i umów już dziś na indywidualny dobór okularów w Gdańsku. Satysfakcja z zakupów gwarantowana!

łatwy dojazd - znajdujemy się w centrum wrzeszcza

Romana Dmowskiego 16, Gdańsk.

opinie klientów