Pomiar ciśnienia w oku Gdańsk

Jako znany ze swojej niezawodności salon optyczny Gdańsk, proponujemy swoim klientom również badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego Gdańsk. Wykonujemy je każdorazowo za pomocą specjalistycznego sprzętu. Nad pacjentem czuwają w tym czasie nasi specjaliści, czyli wykwalifikowani lekarze, którzy doskonale orientują się w tej dziedzinie medycyny.

Tonometria Gdańsk polega na sprawdzeniu, jakie ciśnienie posiada pacjent wewnątrz każdej gałki ocznej. Badanie ciśnienia oka pozwala stwierdzić, czy nie jest ono czasem zbyt wysokie, niż być powinno. Nadciśnienie może bowiem prowadzić do jednej z chorób narządu wzroku, czyli jaskry bądź stanu zapalnego oka oraz jego poważnego urazu. Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego pozwala zatem na jednoznaczne stwierdzenie, czy z oczami danego pacjenta nie dzieje się nic złego, na przykład czy nie rozwija się stan zapalny. Warto przy okazji dodać, że zbyt wysokie ciśnienie może pojawić się na skutek przyjmowania niektórych leków bądź z uwagi na nadciśnienie tętnicze ogólne. Tego typu stan z reguły charakteryzuje się dokuczliwym bólem – zarówno głowy, jak i oka.

GODZINY PRZYJĘĆ

Lek. med. Jagoda Sarnowska Okulista
Wtorek 15.00 – 17.30
Środa 14.00 – 17.30
Lek. med. Maria Dobrowolska Okulista
Czwartek 13.30 – 17.00
Piątek 13.30 – 17.30

CENNIK

Dobór szkieł okularowych ( dorośli ) 90 zł / BEZPŁATNE przy zakupie okularów. 
Dobór szkieł okularowych ( dzieci od 7 r.ż. ) 180 zł / 70 zł przy zakupie okularów.
Konsultacja okulistyczna (dno oka, ciśnienie, recepty, diagnostyka chorób) 180 zł

zADZWOŃ I ZAREZERWUJ TERMIN BADANIA

58 341 48 71

(Kliknij, aby połączyć)

Okulista Badanie wzroku

Badanie ciśnienia oka Gdańsk

Badania dna oka Gdańsk oraz inne wykonywane przez naszych specjalistów czynności nie wymagają dodatkowego skierowania. Może na nie z powodzeniem umówić się praktycznie każdy, przy czym nie ma konieczności oczekiwania na taką wizytę przez wiele tygodni! Wykonywanie cyklicznych badań wzroku pozwoli na uniknięcie poważnych schorzeń w przyszłości. Wzrok może się pogarszać wraz z upływem lat i na wszelkie tego typu zmiany należy reagować błyskawicznie, co umożliwia przynajmniej częściowe ich powstrzymanie.

Pomiar ciśnienia w oku Gdańsk to tylko jednak z wielu usług, jakie proponuje nasz salon optyczny. Diagnostyka chorób oczu Gdańsk to również badanie ostrości wzroku oraz dobór okularów Gdańsk. Proponujemy klientom wyłącznie najlepszej jakości szkła do okularów oraz stylowe oprawki, które z pewnością przypadną do gustu każdemu!

Szczególną popularnością cieszą się obecnie okulary do komputera. Wiele osób spędza przed monitorem długie godziny, co bardzo męczy oczy. Używanie takich okularów sprawia, że oczy są odpowiednio chronione przed światłem monitora, pozostają również nawilżone, zatem nie dają praktycznie żadnych dolegliwości.

Nasi specjaliści chętnie pomogą każdemu w doborze najbardziej odpowiednich do sytuacji okularów. Zbadamy również wzrok wszystkim klientom – bez względu na ich wiek! Nasze usługi są kompleksowe, zatem na pewno będziesz z nich zadowolony.

łatwy dojazd - znajdujemy się w centrum wrzeszcza

Romana Dmowskiego 16, Gdańsk.

opinie klientów