Dobór oprawek okularowych

Ponieważ ludzie zazwyczaj rozpoznają cię po twarzy, nosisz okulary, które są bardzo ważną częścią twojej tożsamości.

Niezależnie od tego, czy chcesz wyglądać na kogoś wyrafinowanego, kochającego zabawę, młodzieńczego, modnego, odpowiednie okulary mogą pomóc Ci ukształtować swój wizerunek.

Co mówią o tobie twoje okulary ?

Okulary mogą pomóc stworzyć Ci obraz, który chcesz. Kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiednich oprawek pasujących do Twojej osobowości i stylu życia.

Pierwszym krokiem, według ekspertów w dziedzinie stylizacji okularów, jest rozważenie różnych aspektów życia. Na przykład, jaki rodzaj pracy wykonujesz ? A kiedy nie jesteś w pracy, jaki rodzaj wypoczynku lub innych aktywności lubisz ?

yć może jesteś aktywnym menadżerem, zapracowaną mamą, emerytowanym seniorem lub studentem? A może jesteś artystą lub pisarzem. Lub po prostu jak większość ludzi prowadzisz styl życia obejmujący wiele różnych działań, zainteresowań i cech osobowości.

Każdy może skorzystać z więcej niż jednej pary okularów, tak jak wszyscy potrzebujemy więcej niż jednej pary butów. Zasadniczo noszenie obuwia tenisowego z formalnym strojem to zły pomysł . Noszenie niewłaściwego rodzaju okularów może być podobnym błędem.

Okulary w biznesie.

Jaguar Titanium 35058 – 6000
Jaguar Titanium 35058 – 6000

Aby wzbudzić zaufanie wśród szerokiej gamy klientów biznesowych i współpracowników, zwykle najlepiej jest użytkować zachowawcze kształty ram i stonowane kolory.

Klasyczne kształty, takie jak owale, prostokąty i migdały i kolory takie jak srebrny, złoty , brązowy i czarny są ogólnie dobrym wyborem. Dobrze pasują do różnych stylizacji biznesowych.

Okulary dla osób kreatywnych i modnych.

Guess GU 2759 028
Guess GU 2759 028

Jednym ze sposobów, aby pokazać swoją kreatywność, są nowoczesne i klasyczne kształty w grubszych i większych plastikowych ramkach.

Wielokolorowe laminaty to kolejna możliwość, podobnie jak bardziej przyciągające wzrok kolory (na przykład niebieski lub fioletowy).

Innym popularnym wyborem jest styl retro lub vintage. Zaktualizowane wersje klasycznych kształtów ramy ze świeżymi kolorami, materiałami i wykończeniami nigdy nie wychodzą z mody.

Okulary dla dzisiejszych seniorów.

Carolina Herrera VHE 783 Col. 9MAY
Carolina Herrera VHE 783 Col. 9MAY

To, że masz ponad 50 lat lub zbliżasz się do wieku emerytalnego, nie oznacza, że ​​musisz nosić staromodne okulary. Pozbądź się nudnych metalowych ramek, które pokazują twój wiek!

Nowy styl okularów może zapewnić młodzieńczy wygląd zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Kształty, takie jak miękkie prostokąty dla mężczyzn i kocie oczy dla kobiet, są dobrym wyborem do rozważenia.

Ponadto ramki z wykończeniem na wysoki połysk ożywiają twarz. Zasadniczo unikaj ramek o matowym wykończeniu w kolorze szarym, czarnym lub innych ciemnych kolorach.

Okulary dla uczniów i studentów.

Morgan 203183 – 2500
Morgan 203183 – 2500

Niezależnie od tego, czy studiujesz biznes, inżynierię, sztukę czy literaturę francuską, studia to czas na rozwinięcie własnej tożsamości. Pochwal się swoim stylem !

Może interesuje Cię retro? Nowoczesna rama z dużą ilością kolorów? Intelektualny styl ?

Niezwykłe kształty, jasne kolory, większe rozmiary i ciekawe detale, takie jak kolorowe laminaty – wybór jest nieograniczony. Nie bój się wyrażać siebie w tym ekscytującym okresie swojego życia.

Okulary dla zapracowanych rodziców.

Arc d’Or 55184 Col. 3
Arc d’Or 55184 Col. 3

Dla zapracowanych mam i tatusiów, którzy nie mają czasu ani ochoty na podążanie za najnowszymi trendami mody stylowa para okularów jest często najlepszym wyborem na większość okazji.

Ramki o owalnych i miękkich prostokątnych kształtach są bardzo funkcjonalne i nadal świetnie wyglądają.

W zależności od osobistego stylu możesz wzmocnić efekt mody podstawowego kształtu za pomocą detali, takich jak metalowe akcenty przypominające biżuterię lub rozpoznawalne logo projektantów. Ciekawe kolory nadają również modnej krawędzi podstawowej ramie.